Ogień i Woda 5: Żywioły

Ogień i woda 5: Żywioły

To najnowsza odsłona, jakże wciągającej serii w której to po raz kolejny spotykamy tytułowego Ognia i Wodę. Tutaj dostajemy pełne podsumowanie 4 poprzednich gier i to w dosłownym znaczeniu. Stopniowo będziemy pokonywać kolejne świątynie z poprzednich części. Sama rozgrywka nie zmieniła się zbytnio.

gry Ogień i Woda 5

Jednocześnie sterujemy zarówno chłopcem – ogniem i dziewczynką – wodą starając się przejść bezpiecznie przez całą planszę. Naszym zadaniem jest zbieranie odpowiednio czerwonych, jak i niebieskich kryształów, omijając tym samym liczne niebezpieczeństwa i zagrożenia, które mogłyby nas zabić.

Ogień i woda 5 gra za darmo

Ogień i Woda 5 online to gra 2d mająca w sobie elementy platformówki, gry logicznej, zagadek oraz gry zręcznościowej. Chcąc przejść do kolejnego poziomu niezbędne będzie współpracowanie obu postaci i przebrnięcie nimi na drugą stronę mapy bez żadnego zadraśnięcia. Im szybciej uda nam się pokonać planszę i im więcej uzbieramy przy tym kryształów, tym ostatecznie dostaniemy więcej punktów. Sterowanie odbywa się przy pomocy strzałek, jak i klawiszy WSAD, każde z nich opowiada za jedną postać. Grać można zarówno samodzielnie, jak i w towarzystwie, by razem pokonywać kolejne niebezpieczeństwa, jak i odkrywać nowe poziomy.