Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

Kolejny ciąg przygód tytułowego ognia i wody. Tym razem nasi bohaterowie udają się do tytułowej lokalizacji, jaką jest Kryształowa Świątyna, by eksplorować ją i przeżywać liczne przygody. Stykamy się tutaj z o wiele lepszą oprawą graficzną, jak i znacznie ciekawszymi oraz bardziej wymagającymi zagadkami, które czasem, aby móc je pokonać trzeba będzie wykorzystać współpracę obu postaci. Niezmiennie w całej sadze naszym zadaniem jest przechodzenie kolejnych poziomów, starając się przy tym zbierać odpowiednie kryształy w zależności od żywiołu, którym sterujemy. Innymi słowy woda musi zbierać niebieskie kryształy, zaś ogień te czerwone.

Gry ogień i woda 4 – w to warto zagrać

Ogień i Woda 4 to gra w której po raz kolejny musimy pomóc parze owych bohaterów w bezpiecznym i szybkim dotarciu do końca każdego korytarza. Zbierzcie jak najwięcej kryształów, aby zdobyć dodatkowe punkty!

Ogień i woda 4 online

W całej grze spotkamy szereg różnego rodzaju portali, które pozwalają przemieszczać się po planszy. Tutaj jednak będą one specjalnie oznaczone, a tym samy, dany portal może nas przetransportować w zupełnie inne miejsce niż mogłoby się to pierwotnie wydawać. Ogień i woda 4 to gra zręcznościowa, z elementami logicznymi. Natkniemy się tutaj na szereg bardzo zagmatwanych zagadek, które nie raz będą wymagały od nas o wiele więcej, niż samego przejścia z punktu A do B. Jeśli więc chcesz się zmierzyć z upływającym czasem i poczuć dreszcz emocji, to gra ta jest idealna dla Ciebie.

Zagrajcie w Ogień i Woda 4: Kryształowa Świątynia

Tym razem otoczenie po jakim się przemieszczamy jest skute lodem, a na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo w postaci śliskich zboczy, które mogą przybliżyć nas do porażki. Dlatego pamiętaj – stąpaj ostrożnie, gdyż na każdym kroku może czekać na Ciebie niebezpieczeństwo.